ASANSÖR MONTAJ

Asansör montajı yaptırmak isteyen yeni şantiyelere bir birinden farklı ulusal markalarla ve yeni asansör modelleri ile mükemmel çözümler sunuyoruz.

 

ASANSÖR REVİZYON

Asansör revizyon, mevcut asansörünüzü yeni müfredata uygun mu olmasını istiyorsunuz yapılan denetimlerden geçmedi mi, doğru yerdesiniz Eron Asansör sizlere bu konuda profesyonel bir çözüm sunuyor.

 

ASANSÖR SERVİS

Mevcut binalarınızın asansör servisini 7/24 destekliyor ve servis hizmetlerinde en kısa zaman içerisinde bakımını yapıyor sizi problemlerden kurtarıyoruz.

 

ASANSÖR BAKIM

Asansör periyodik bakımları anlaşmalı olduğumuz bina yöneticileri ile aylık yapılacak işlemleri belirliyoruz, düzenli  asansör bakım hizmeti almak isteyen bina sakinlerine yönetmeliklere uygun denetimlerden geçen çözümler üretiyoruz.

 

ASANSÖR AVAN PROJE

Asansör Avan projesi Binaya kurulacak olan asansörün kullanım amacına göre kapasite, hız, kumanda ve kullanım şekli gibi temel özelliklerinin belirlenmesi için hazırlanan elektrik ve makine avan olarak ayrılan projedir.

 

ASANSÖR ÜRÜN TEDARİK

Eron Asansör Mühendislik olarak sektörümüz de bir çok imalatçı ile ürün tedarik ve çözüm ortaklığı anlaşmalarımız vardır. Bir asansöre ait tüm ürünleri biz tedarik edebilir ve garanti kapsamında ki malzemelere ulaşabilirsiniz.